ZKUŠENOSTI

Instagram - Thomas Swanson - HighAlpineGenetics:

Rakovina může být pro všechny naše rodiny zničující. Chtěl jsem se s vámi podělit o svůj úspěšný příběh. Moje tchyně přišla s rakovinou mozku glioblastomu před čtyřmi měsíci. Prodělala operaci, která zpočátku způsobovala otoky kolem mozku. 

Před radiací a chemoterapií jsme ji mohli dostat na vysoké dávky oleje s THC, CBD a CBG spolu s doplňky houby maitake d-frakce. Moje tchýně jedla asi 1 g konopného oleje denně. Byla na tomto oleji a houbách 3 a půl měsíce. Před dvěma dny byla úplně vyléčena z rakoviny. Není ani v remisi, je úplně vyléčená, lékaři jsou ohromeni a neví co na to mají říct. 
Nikdy neviděli nikoho úplně vyléčeného z této nemoci. Glioblastom je jednou z nejsmrtelnějších forem rakoviny mozku, jejichž délka života je tři týdny až tři měsíce. Zatímco Carol dostávala záření do jejího mozku, nadace glioblastomu na svých webových stránkách uvádí, že záření není účinné při léčbě této rakoviny, pouze urychluje růst. Jsem 100% přesvědčen, že konopný olej a frakce maitake d vyléčili moji tchyni. Ošetření, které jsme jí poskytli, bylo tak účinné, že při ozařování neztratila vlasy. Obraťte se na mě (Thomase), pokud potřebujete morální podporu při procházení těmito znepokojivými časy. Také bych chtěl poděkovat @hokuseedco za pomoc při zásobování tímto lékem. Od té doby, co jsem potkal Floyda z HokuSeedCo, změnil se můj život v mnohém lepšímu. Floyde, ty jsi anděl poslaný z nebe.