Pink Panther High Alpine Genetics CBD semena konopí 3ks

Vyprodáno Novinka

Pink Panther je jedním z nejlepších dostupných kmenů CBD! Velmi rychle rostoucí a produktivní se super pěknými květy nabitými sladkými terpeny!

F1 Fighter Line byla navržena jako fotoperiodická odrůda s ranou sklizní se skutečnou hybridní silou alias heterózou. S touto hybridní silou by farmář měl očekávat vysoké výnosy, přičemž většina jejich rostlin se změní na jasně růžovou až tmavě fialovou. Při výsadbě v květnu by tato odrůda měla sklízet brzy, v září. Tato nová řada semen obsahuje donor pylu Alpen Gleaux v terpinolenu. Poměr CBD: THC by se měl pohybovat kolem 30:1. Důrazně se doporučuje udělat si zprávu o sklizni brzy, abyste byli schopni sklízet květiny ve správné zralosti. Vzhledem k rané povaze této semenné řady lze tyto odrůdy pěstovat v zónách 1-9

Růžový panter je doma oblíbený. Terpeny, které tato rostlina zobrazuje, připomínají ovocnou žvýkačku.

Růžový panter má krásnou pevnou strukturu, která vyžaduje malou nebo žádnou údržbu a trénink, když je podsaditá. Má 4-6 hlavních větví s pupeny shora dolů. Nasazení květů se objevuje venku od začátku do poloviny srpna s koncem září začátkem října je možná sklizeň. Sladké ovocné plynové terpy jsou každý týden funkčí.


Feminizovaná semena, 3+1ks v balení

299,00 Kč