Semena CBG Konopí
Semena CBG Konopí

CBG Semena Konopí

Odstartujte sezónu v letošním roce s CBG!

CBG odrůdy konopí se vyznačují velkou výhodou oproti CBD dominantním rostlinám a tou je velmi nízká úroveň THC ve výsledném produktu květů. Naše semena dosahují hodnot 0.1-0.2% THC s velmi vysokým podílem CBG (6-8% CBG u odrůdy Berimbau, která má také okolo 1% CBD). Je to dáno tím, že tento druh konopí spadá do kategorie tzv. IV. chemotypu kdy je blokována produkce THC ku prospěchu CBG a výsledný poměr CBG : THC je 100-300:1. Za vším stojí také pečlivá několikaletá selekce a křížení s odrůdami původně technického rázů pěstovaného odedávna především na vlákno, které se přirozeně vyznačují vyšším obsahem CBG. Selekce této první mateční rostliny proběhla v roce 2016 a u ní se začíná tento příběh..

Kanabigerol (CBG) patří mezi nepsychoaktivní kanabinoidy a najdeme ho převážně v odrůdách technického konopí, jež obsahují právě velmi malé až nedetekovatelné množství THC. 

CBG je také základním stavebním prvkem, ze kterého následně vznikají všechny další kdyseliny kanabinoidů (CBD-A, THC-A, CBG-A) a dá se tedy nazývat jakousi jejich matkou. 

CBG se jeví jako hit konopí hned po CBD

Mějte náskok a začněte s CBG dominantním konopím již dnes

Začněte revoluci s námi!

CBG Semena Konopí